SEHİRLER ARASI ve ŞEHİR İÇİ TAŞIMACILIK

Şehirlerarası taşımacılık sektörünün öncü firmalarından olan şirketimiz uzun yıllardan bu yana üretim ve imalat sektöründe oldukça büyük faaliyetler göstermiştir.

Profesyonel müşteri anlayışı ve kaliteli hizmet ilkesi ile firmamız imalat üretim ve satışta da üstünlüğünü göstermektedir.

Şehirlerarası nakliye olarak gruplara ayırabileceğimiz bu hizmet türünde, firmamız, sizden gelen taşınma talebi sonrasında sizin için uygun olan bir gün karalaştırıp, taşınacak eşyalarınızın miktarı, taşınma için gerekli olan ambalaj türü, malzeme ihtiyacı ve gerekebilecek araç sayısının belirlenmesi işlemini yapılır. Kararlaştırdığımız hizmet türü ve sizin taleplerinizle detaylarını tetkik ettiğimiz taşınmanızın fiyatlandırması tüm bu belirlemelere göre yapılmaktadır. Bu ön görüşmenin sonunda taşımanızın gerçekleştirilmesini arzu ettiğiniz tarih belirlenir ve istediğiniz saatte ekibimiz hizmetinizdedir.

 

AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI

Ağır yük nakliyesinde firmamızın başlıca faaliyet alanları

Her türlü iş makinesi taşınması.

Uzun veya geniş her türlü çelik konstrüksiyon, beton direk, kiriş, konteynır taşınması.

Ağır yük taşımacılığı konusunda hizmet gösteren firmamız siz müşterilerine yalnız Tır sağlamamakta; malınızın yüklenmesinden teslimine kadar geçen sürede yer alan her türlü taşımacılık faaliyetinde hizmeti kalitesinden taviz vermeden bir bütün olarak sunmaktadır.

Firmamıza ait her türden çekici (TIR), dorse ve teçhizatımızla siz müşterilerimize en iyisini sunmak konusunda ısrarlıyız.