HAS ÇAYIROVA NAKLİYAT 1 Ocak 2001 tarihinde “Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Hasan YADİKAR başkanlığında Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde kurulmuştur.

Türkiye pazarının en önde gelen Lojistik Hizmet Sağlayıcılarından olan firmamız, kısa dönemde Hızlı Tüketim Malları ve Kimyevi Maddeler Lojistiği alanında Pazar lideri olmayı hedeflemiştir. 

Sürekli büyüme ve gelişmeyi hedefleyen HAS ÇAYIROVA, Güvenilir taşımacılıkla başlayan yolculuğuna, bünyesine farklı alanlarda çözümler üretebilen firmaları ve hizmetleri katarak yoluna devam etmektedir;

Vizyonumuz

Müşterinize ,çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun edenve yüzünü güldüren lider bir nakliyat firmasıdır.

Misyonumuz

Hascayırova nakliyat iş alanlarında onemli yatırımlar yapan uluslararası ve lider Türk nakliyat şirketi olarak tanınacağız . Müşterilerine uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede hizmet sunarken
sınıfının en iyisi sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklarkuracağız.
Nakliyat sektörü dışında finansal potansiyel yüksek, büyüme  ve kazanç vadeden işlerede yatırım yapacağız.Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın,toplumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz , kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Hissedarlarımıza, Müşterilerimize ve Çalışanlarımıza Taahhüdümüz sürdürülebilir ve karlı büyüme , başarımızın temel motivasyonu ve göstergesidir.Yenilikçi yaklaşımımızla etkin sonuçlar elde ederiz.

Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak müşterileri uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede hizmet sunar , sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.

Müşterilerimizi , çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz.
Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir,güçlendirir ve yetkilendiririz.Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal
başarıyı garantileriz.

Hasan YADİKAR
Kurucu